Villa Apart Konaklama Konsepti

Villa Apart Konaklama Konsepti
ADATORIA AKADEMİK KONAKLAMA HİZMETLERİ

Villa Apart Konaklama Konsepti

Adatoria Sakarya Serdivan Yurt ve Akademik Konaklama Hizmetlerinde Tüm Hizmetler Tek Çatı Altında

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri, 2014 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar (Deprem) Yönetmeliği ve Milli Eğitim Bakanlığı, Özel Öğrenci Yurtları Yönetmeliği'ne göre inşa edilmiştir. Adatoria Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri, Sakarya'nın, Donanım, Kalite, Hizmet ve Öğrenci memnuniyetini bakımdan en iyi konaklama konseptleri arasında yer almaktadır.

Yapı Özelliklerimiz;

- Tescilli Villa Apart Binası
- Jeneratör
- Su Deposu
- Endüstriyel Yapılardan Uzak
- Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı
- Yapı Denetim Sertifikası
- Isı ve Ses Yalıtımı
- Etrafı Çevrili Bahçe

EŞSİZ VİLLA KONFORU SADECE ADATORIA'DA 

Adatoria Sakarya Serdivan Yurt İmkanlarının Suit Villa Apart Konforuyla Eşsiz Birleşimi

Adatoria Sakarya Serdivan Kız Öğrenci Yurdu, konum, çevre, yapı, yönetim ve hizmetler bütünü bakımdan, farklı istek, talep ve beklentileri olan farklı kültürlere sahip öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamak, Yurt hizmet ve imkanlarını Villa konforuyla birleştirerek eşsiz, ultra herşey dahil hizmet sistemi oluşturmak amacıyla projelendirildi ve hizmete açıldı.

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri, Yurt bünyemizde yer alan 350m2 alan içerisinde 180m2 kapalı 170m2 açık alanda, tam donanımlı 2 suit villa ile ultra her şey dahil yönetim sistemiyle ''Toplam Kalite Yönetimi'nden'' ödün vermeden, iyi yetişmiş insan gücü ile desteklenen uzman kadrosu ile mükemmeliyetçi hizmetler sunmaktadır.

Konforlu Yaşam

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri, 3 farklı tasarım, konum ve bütçeye sahip, 1-2 ve 3 kişilik konforlu, tam donanımlı suit villa tipi 3 oda ve 1 salondan oluşmaktadır. Villamızın tamamının zemin ve bölmeleri ısı ve ses yalıtımlı olup, bütün odalarımızda standart olarak; Kişiye özel çalışma masası ve sandalyesi, Komidin, Kitaplık, İki kapaklı elbise dolabı bulunmaktadır.

Sakarya'da bir ilk olan ve Yurt hizmet ve imkanlarının Villa konforuyla buluştuğu Adatoria Sakarya Serdivan Suit Villa Apartımızda; Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Elektrikli Süpürge, Ütü, Ütü Masası, Salon ve Yemek Takımı ve Oturma gurubunun yanı sıra, Duşa kabinli banyo, Wc, Lavabo ve Banyo dolabı, Dahili Telefon ve Lcd Tv bulunmaktadır. Ayrıca tüm odalarımızda Gece lambası, Oda ve ortak alanlarda Sınırsız Fiber Kablosuz İnternet Ağı (WIFI) Yayını bulunmaktadır.

Güvenli Yaşam

Villa Apartımızda öğrenci ve yapı güvenliği hayati önem taşımakta ve en önemli önceliklerimiz arasında yer almaktadır. İşletme olarak, yönetmelikler dahilinde asgari alınabilecek güvenlik önemlerine ek olarak bir çok güvenlik tedbirini almakta ve uygulamaktayız. Bu kapsamda, villa apart binamız yangın tedbirleri bakımdan eksiksiz olarak, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Daire Başkanlığı, Önlem ve Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından onaylıdır. 

Villa Apart Konsept Binamızın tüm odalarında ve sosyal alanlarda Duman, gaz ve ısı dedektörleri, Acil durum ikaz butonları, Yağmurlama yangın söndürme sipringleri, Acil çıkış uyarı yönlendirmeleri, iki adet yangın acil çıkış kapısı ve bir çok yapıdan farklı, çevremizde meydana gelebilecek olası bir yangına karşı müdahele için dış yangın hidrantı bulunmaktadır.

Sosyal Yaşam

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri, bulunduğu konum itibari ile endüstriyel yapılardan uzak, mimari yapısı itibariyle kendisine özgü yeşilin her tonunu yansıtan etrafı çevrili sesten ve şehir gürültüsünden uzak nezih bir bahçe ve çevreye sahiptir. Konum itibari ile bir çok öğrenci yapılarından farklı olarak öğrencilerimiz, etrafı çevrili tertemiz havaya sahip sadece Villa Apart Konsept öğrencilerine ait bahçemizde güzel havalarda kahvaltıları yaparken, yemeklerini yerken veya çaylarını yudumlarken yine bahçemizde bulunan oturma banklarında ve masalarda derslerine çalışabilir, arkadaşlarıyla sohbet edebilirler. 

Villa Apartımızın tüm odalarında ve sosyal alanlarda Sınırsız Fiber Kablosuz İnternet Ağı (WIFI) Yayını bulunmaktadır.