Villa Apart Hizmet ve İmkanlarımız

ADATORIA SAKARYA SERDİVAN AKADEMİK KONAKLAMA HİZMETLERİ

Villa Apart Hizmet ve İmkanlarımız

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Villa Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri

Kendine özgü her şey dahil sistemle hizmet veren Adatoria Suit Villa Apart ve Öğrenci Evleri, öğrencilerimizin sosyal yaşamlarından eğitimlerine, temel ihtiyaçlarından piskolojik danışmanlıklarına kadar bütün taleplerini karşılayacak yapısal donanım ve yönetimsel beceriyle donatılmıştır.Her şey dahil sistem kapsamında öğrencilerimiz ve velilerimiz konaklama ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden villa tipi konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten ücretsiz, sorunsuz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir.

ADATORIA SAKARYA SERDİVAN VİLLA APART TİPİ HİZMET VE İMKANLARIMIZ 

Adatoria Suit Villa Apart ve Konaklama Hizmetleri, Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören kız öğrencilerimizin ekonomik açıdan dışarıya bağlı kalmadan tüm ihtiyaçlarını eşsiz yurt imkanlarını villa konforu ile birleştirerek tek çatı altında karşılamak amacıyla projelendirilip 2014 yılında inşaat şirketimiz tarafından inşa edildi ve yurt bünyemizde hizmete açıldı.

Her şey dahil sistemle hizmet veren Adatoria Suit Villa Apart ve Konaklama Hizmetleri, öğrencilerimizin sosyal yaşamlarından eğitimlerine, temel ihtiyaçlarından piskolojik danışmanlıklarına kadar bütün taleplerini karşılayacak yapısal donanım ve yönetimsel beceriyle donatılmıştır.

Her şey dahil sistem kapsamında öğrencilerimiz ve velilerimiz konaklama ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden villa tipi konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten villa konforuyla ücretsiz, sorunsuz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir.

Adatoria Suit Villa Apart ve Konaklama Hizmetleri olarak Villa Apart tipi konaklama konsepti ile eşsiz ve ücretsiz bir çok yurt imkanını kendine özgü bahçesi ve çevresi olan, yine içerisinde kendine özgü imkanları olan villa konforu ile birleştirdik ve bu sistem ile öğrenci ve velilerimize, en iyi ve en kaliteli ve en konforlu hizmeti hem zamandan istifade ederek hem de ekonomik şartlarda sahip olma imkanı sağlıyoruz.

Villa Apart tipi konsep dairelerimizde kendine özgü mutfak, mutfak eşyası, salon, yemek masası ve oturma grupları bulunmaktadır. Dileyen öğrencilerimiz evlerinde yer alan mutfaklarında yemeklerini yapacakları gibi yine yurdumuz restoranından herşey dahil sistem kapsamında ücretsiz yemek hizmetimizden istifade edebilmektedirler. 

Herşey dahil kapsamındaki ücretsiz hizmetlerimiz;

- Her Saat Ücretsiz Servis
- Ücretsiz Çay
- Nevresim Temizliği
- Spor & Fitness Salonu
- Buzdolabı
- Bakım Onarım
- Çamaşır Yıkama ve Kurutma
- Bilgisayar İnternet Odası
- Isınma
- Oda Temizliği
- Temiz Su Sebili
- Günlük Gazete Servisi
- Açık Büfe Kahvaltı
- Ücretsiz Meyve Suyu
- Nevresim Temizliği
- Kablosuz İnternet (WIFI)
- 24 Saat Sıcak Su
- Ütü Odası