Apart Hizmet ve İmkanlarımız

ADATORIA SAKARYA SERDİVAN AKADEMİK KONAKLAMA HİZMETLERİ

Apart Hizmet ve İmkanlarımız

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri

Her şey dahil sistemle hizmet veren Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart ve Öğrenci Evleri, öğrencilerimizin sosyal yaşamlarından eğitimlerine, temel ihtiyaçlarından piskolojik danışmanlıklarına kadar bütün taleplerini karşılayacak yapısal donanım ve yönetimsel beceriyle donatılmıştır.Her şey dahil sistem kapsamında öğrencilerimiz ve velilerimiz apart konaklama ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten ücretsiz, sorunsuz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir.

Herşey Dahil Hizmet Sistemi Sadecede Adatoria'da

Herşey dahil sistem kapsamında öğrencilerimiz ve velilerimiz apart konaklama ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten ücretsiz, sorunsuz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir. Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart ve Öğrenci Evleri olarak bu sistem ile öğrenci ve velilerimize, en iyi ve en kaliteli hizmeti hem zamandan tasarruf sağlayarak hem de ekonomik şartlarda sahip olma imkanı sağlıyoruz. 

Her şey dahil sistemle Kampüse 4 dk. Yürüme mesafesinde hizmet veren Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart ve Öğrenci Evleri'nde 5 farklı fiyat konum ve tasarıma sahip 1,2,3 ve 4 kişi kapasiteli ve tam eşya ve donanımlı toplam 14 daire bulunmaktadır.

Sakarya Serdivan Kampüs Bölgesinde bir çok aparttan farklı olarak tüm dairelerimide Modern Oturma Grubu, Yemek Masası, D. Gazlı Ocak, 32' Led Lcd T.V ve Yerli yabancı uydu sistemi, Dışarıdan aranabilen ve daireler arası ücretsiz görüşme yapılabilen dahili telefon, Elektrikli Süpürge, Ütü, Ütü Masası, Halı, Sehpa Çamaşırlık, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı ve Kişi sayısına göre mutfak eşyası bulunmaktadır.Ayrıca tüm odalarımızda kişi sayısına göre bazalı tam ortapedik yatak, komidin, iki kapaklı dolap, çalışma masası, yastık, yorgan, alez, boy aynası, halı, gece lambası standart olarak bulunmaktadır. 

Herşey dahil kapsamındaki ücretsiz hizmetlerimiz;

- Her Saat Ücretsiz Servis
- Sınırsız Fiber İnternet
- Kat ve Çevre Temizliği
- 24 Saat Sıcak Su
- Doğalgazlı Ocak
- Isınma
- Elektrik
- Su
- Arıza Bakım